מה אתם מחפשים מה בצימר? איזור ישוב מחיר החל מ
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בצימר?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
מחיר החל מselect

צימרים לפי שעה שעות

צימרים לפי שעה / שעות

בתקופה האחרונה ישנה פריחה של תעשיית הצימרים. הצימרים הפכו להיות ההשקעה הפרטית של אנשים רבים. בחצר האחורית שלהם מקימים גן עדן קטן, אינטימי, דיסקרטי וקסום, משקיעים בצימר באהבה. בתקופה האחרונה בעלי הצימרים מאפשרים אירוח קצר מועד, ומאפשרים לפקוד את הצימרים לפי שעה. הגעת – שילמת. בלית שלוש שעות – תשלם על שלוש שעות. לפיכם האופציה של שכירת הצימרים לפי שעה הינה אטרקטיבית במיוחד.

בתכנית הפופולארית "ארץ נהדרת" עשו קטע על זוג ששהה בצימר בעת שנורתה אש מהצפון, נאמר שם שהגבר נכנס לחרדה ואשתו שהייתה במרכז חטפה הלם.....

המסר ברור וידוע, זוגות שמגיעים ל- צימרים לפי שעה בדרך כלל מגיעים לסטוץ לסיפור של אהבה קצרה, צימר לפי שעה שווה לאהבה עם גבולות, משויכת לזמן ולמקום.

בפועל, לא רק זוגות אוהבים מגיעים לצימרים לפי שעה. בשבוע שעבר התקשרתי לחברתי הטובה מיכל. כל היום היא לא ענתה לי, הנייד שלה היה סגור, היא חתכה מהעבודה באמצע היום, לא סיפרה ולא דיווחה היכן היא. ואני יחד עם משפחתה איך נאמר התחלנו לדאוג, התחלנו להריץ סרטים בראש, כי ההעלמות הזאת ממש לא הייתה אופיינית לה. בערב ניסיתי להתקשר אליה שוב, הפעם לשמחתי היא ענתה. התנפלתי עליה במטר של שאלות איפה היית? למה לא ענית? איך את מרגישה? את בסדר? למה לא השארת הודעה? איך עשית לי את זה???

מיכל נשמעה רגועה מתמיד, ענתה בנעימות ונשמע כאילו חזרה מאיזה חופשה בת חודש מתיאלנד. אני בסדר, תנשמי,תירגעי, איפה היית? חזרתי ושאלתי. אני?... התפנקתי לי ב- צימר בצפון . צימר? שאלתי, אבל רק היום בבוקר היית בעבודה. נכון היא ענתה ביליתי שלי את שעות הצהריים בצימר לפי שעה. שכרתי לי צימר למספר שעות. ושילמתי רק על הזמן ששהיתי שם. זה היה חדש לי. צימר לפי שעה? שאלתי שוב. כן, מה לא מובן, צימר לפי שעה, איזה חלק מהמשפט לתרגם לך? טוב את גרה בגדרה, זה עדיין לא הגיע אליכם... יש מושג חדש, אנא תפנימי את הביטוי צימר לפי שעה . למי שבא פסק זמן באמצע היום, למי שמתחשק למצוא מפלט מהרוטינה, יש אופציה כזאת שנקראת צימר לפי שעה.

הרגשתי קצת... לא נעים להודות מטומטמת.. החברה שלי נהנית לה בצימר מפנק, באזור קסום, שותה תה צמחים, אוכלת ארוחה מזינה ומפנקת, משתכשכת בג'קוזי כן גם הוא שעה...ואני...אני מתקשרת אליה כל שעה...